در نهایت افشین قطبی مربی پرسپولیس شد.

قطبی سرمربی پرسپولیس شد

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس پس از نشستی پنج ساعته ای که روز پنجشنبه با نماینده این باشگاه در دبی داشت موافقت خود را برای بازگشت دوباره به جمع سرخپوشان اعلام کرد.

به نقل از مهر، نشست نماینده باشگاه پرسپولیس با افشین قطبی روز پنشجنبه و در دو وقت سه و دو ساعته در دبی برگزار شد. پس از ساعت ها گفتگو در نهایت افشین قطبی موافقت خود را برای قبول مسئولیت در تیم پرسپولیس اعلام کرد تا گره کور انتخاب سرمربی این بالاخره پس از روزها کشمکش باز شود.

حسین هدایتی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس که بصورت مستقیم با افشین قطبی گفتگو کرده بود با تایید این خبر گفت: "جلسات مفیدی را با افشین قطبی برگزار کردیم که پس از تشریح شرایط فعلی تیم فوتبال پرسپولیس وی پذیرفت که به مدت دو سال سرمربی این تیم باشد".

 

     معرفی اعضای کادر فنی پرسپولیس

قطبی سرمربی پرسپولیس شد

اعضای کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در هشتمین دوره رقابتهای لیگ برتر مشخص شد.

به نقل از مهر، پس از هفته ها مذاکره مسئولان باشگاه پرسپولیس با گزینه ها مورد نظر این باشگاه برای سرمربیگری فصل آینده، بالاخره روز پنجشنبه نماینده این باشگاه در دبی با افشین قطبی به توافق رسید تا وی مجددا سکات هدایت سرخپوشان را برعهده بگیرد.

علاوه بر قطبی قرار است یک مربی برزیلی به نام کوسا که پیشینه همکاری در تیم ملی کره جنوبی را هم دارد به عنوان دستیار اول به پرسپولیس بیاید. ضمن اینکه افشین پیروانی به عنوان دستیار دوم و احمدرضا عابدزاده نیز به عنوان مربی دروازه بانان و پرویز کماسی به عنوان مربی بدنساز کادر فنی سرخپوشان را در لیگ هشتم تشکیل می دهند.

دور جدید تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در هشتمین دوره لیگ برتر از روز شنبه هفته گذشته زیر نظر افشین پیروانی آغاز شده است و از روز شنبه با حضور قطبی پیگیری خواهد شد.

 

  قطبی: برای قهرمانی در آسیا آمده‌ام

قطبی سرمربی پرسپولیس شد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خودم هم از حضور دوباره در پرسپولیس شوکه شدم اما آمده‌ام که این تیم را قهرمان آسیا کنم.

به نقل از ایسنا، افشین قطبی سرمربی فصل پیش و آتی تیم فوتبال پرسپولیس که بامداد شنبه (امروز) وارد تهران شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از حضور دوباره در تیم پرسپولیس شوکه شدم؛ البته خوشحالم دوباره به وطنم و به تیمی برگشتم که سال گذشته نشان داد دل شیر دارد و توانست به شایستگی قهرمان لیگ برتر شود.

وی افزود: من کارهای زیادی در پرسپولیس دارم و آمده‌ام که تمام تلاش و وجدانم را برای موفقیت دوباره پرسپولیس بگذارم. می‌خواهم این تیم را با کمک همکاران و تلاش بازیکنان قهرمان آسیا کنم.

سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که وقتی معتقد بوده پرسپولیس ابزار کافی برای قهرمانی در آسیا ندارد، پس چرا دوباره به این تیم بازگشت، گفت: نشست های زیادی با مسئولان باشگاه داشتم؛ همچنین علی‌آبادی در تماس تلفنی به من گفت سازمان تربیت بدنی تمام امکانات و ابزار لازم را برای موفقیت پرسپولیس فراهم می‌کند، ضمن اینکه افرادی در کنار تیم اضافه شدند که تمام تلاش خود را برای قهرمان تیم در آسیا و همچنین لیگ برتر به کار بستند.

قطبی سرمربی پرسپولیس شد

وی در پاسخ به این سوال که تصور می‌کند مدیریت کاشانی و مصطفوی چه تفاوتی با هم دارد، تصریح کرد: کاشانی، برادر و دوست بسیار صمیمی من است؛ وی اولین فرد در ایران بود که من را درک کرد. خیلی‌ها علت جدایی‌ام از پرسپولیس را مشکلات با کاشانی می‌دانستند که این دروغ است. وی را بسیار دوست دارم و حتی پیش از حضور در ایران با وی صحبت کردم. هر دو از ملاقات دوباره خوشحال هستیم و بدون شک برای ادامه کار در پرسپولیس از وی کمک زیادی می‌گیرم.

قطبی افزود: البته فکر می‌کنم مصطفوی هم یکی از پرتجربه‌ترین‌های فوتبال ایران باشد. من صعود ایران به جام جهانی 1998 را هیچگاه فراموش نمی کنم که حاصل زحمات وی بود. امیدوارم با کار کردن در کنارش، نکات زیادی یاد بگیرم.

وی هیچ صحبتی درباره وضعیت بازیکنان فعلی و آینده پرسپولیس نکرد و در این باره تنها گفت: فعلا درباره وضعیت بازیکنان هیچ صحبتی نمی‌کنم تا در آینده این مساله را بررسی کنم.

سرمربی پرسپولیس در پایان همچنین درباره دستیار اول برزیلی‌اش، خاطرنشان کرد: مربی برزیلی که قرار است به پرسپولیس بیاید، از دوستان خوب و قدیمی‌ام است. ما تاکنون همکاری زیادی با هم داشتیم و امیدوارم با کمک او، پیروانی و دیگر مربیان کادر فنی، پرسپولیس به موفقیت‌های بزرگی دست یابد.


دسته ها :
جمعه سیزدهم 10 1387
X